Výsledky sportovců ZČU na ČAH 2017 V Praze
Sport | Student | Fakulta | Umístění |
LUKOSTŘELBA | |||
Cimická Jana | FZS | 1. místo | |
Řezáčová Karolína | FPE | 3. místo | |
Boudová Tereza | FZS | 4. místo | |
Cimická Jana | FZS | 1. místo - družstva | |
Boudová Tereza | FZS | ||
HOROLEZENÍ | |||
Binter Tomáš | FUD | 2. místo | |
Pelíšek Václav | FAV | 5. místo | |
FOTBAL - MUŽI | 1. místo | ||
FLORBAL - ŽENY | 5. místo | ||
FRISBEE | 6.místo | ||
VOLEJBAL ŽENY | 4. místo | ||
SOFTBALL - MUŽI | 5. místo | ||
FUTSAL - MUŽI | 3. místo | ||
PLAVÁNÍ | |||
50 m prsa |
Bischof Roman | 1. místo | |
Šimáček Martin | 2. místo | ||
100 m Polohový závod muži |
Šimáček Martin | 3. místo | |
100 m Prsa ženy |
Nová Nicole | 3. místo | |
100 m Prsa muži |
Bischof Roman | 1. místo | |
100 m Volný způsob ženy |
Laudová Petra | 1. místo | |
100 m Volný způsob muži |
Šimáček Martin | 1. místo | |
200 m Polohový závod |
Laudová Petra | 1. místo | |
4x50 Volný způsob ženy |
Nová Nicole | 1. místo | |
Laudová Petra | |||
Šarláková Šarlota | |||
Pittrová Kateřina | |||
4x50 Polohový závod mix |
Laudová Petra | 1. místo | |
Nová Nicole | |||
Bischop Roman | |||
Šimáček Martin | |||
KARATE | |||
Šála Bohuslav | FPE | 3. místo - kumite 75 kg | |
Šála Bohuslav | FPE | 1. místo - kata týmy | |
Krych Jiří | FEL | 1. místo - kumite 84 kg | |
Krych Jiří | FEL | 3. místo - kumite BRV | |
HÁZENÁ - MUŽI | 3. místo | ||
HÁZENÁ - ŽENY | 2. místo | ||
BADMINTON | |||
Kolářová Lucie | FEK | 2. místo | |
Louda Jiří | FAV | 2. místo | |
čtyřhra | Voráč, Louda | FAV | 3. místo |
čtyřhra mix | Voráč Koldová(UJEP) | FAV | 2. místo |
ATLETIKA | |||
100 m | Maruštík Daniel | FST | 2. místo |
200 m | Maruštík Daniel | FST | 2. místo |
4 x 100 m | Maruštík Daniel | FST | 2. místo |
Tůma Luboš | FEL | ||
Bluďovský Miroslav | FEK | ||
Gregor Jiří | FAV | ||
4 x 400 m | Maruštík Daniel | FST | 2. místo |
Bluďovský Miroslav | FEK | ||
Bohman David | FAV | ||
Gregor Jiří | FAV | ||
4 x 400 m | Koželuh Vojtěch | FST | 3. místo |
Tůma Luboš | FEL | ||
Veselý Radek | FST | ||
Váchal Ondřej | FEK | ||
Překážky 400 m | Tůma Luboš | FEL | 3. místo |
4 x 100 m | Meczlová Veronika | FPE | 1. místo |
Petržílková Tereza | FPE | ||
Benešová Denisa | FAV | ||
Klailová Kateřina | FEK | ||
4 x 400 m | Meczlová Veronika | FPE | |
Petržílková Tereza | FPE | ||
Benešová Denisa | FAV | ||
Hrochová Tereza | FPR | ||
1500 m | Hrochová Tereza | FPR | 1. místo |
3000 m | Hrochová Tereza | FPR | 1. místo |
oštěp | Klailová Kateřina | FEK | 1. místo |
koule | Klailová Kateřina | FEK | 2. místo |