Sport | Fakulta | umístění | disciplína | |
Atletika | Praha 10.1 2022 |
|||
Suchá Linda | FPE | 1. místo | skok daleký | |
1. místo | trojskok | |||
Suráková Anna | FPE | 1. místo | 1500 m | |
2. místo | 800 m | |||
Kabyš Daniel | FEL | 1. místo | 400 m | |
Píchalová Barbara | FPE | 3. místo | 60 m přek. | |
Běh na lyžích | Nové Město 18.-20.1. | |||
Kočandrle Martin | FEL | 2. místo | štafeta | |
2. místo | 20 km | |||
3. místo | 10 km | |||
Beroušková Barbora | FPE | 2. místo | štafeta | |
3. místo | 5 km | |||
Vlček Martin | FEK | 2. místo | štafeta | |
Sjezdové lyžování | Špindlerův Mlýn 10.1. | |||
Linhart Adam | FEK | 3. místo | SO slalom | |
Halová lukostřelba | Praha 11.2. 2022 | |||
Horáčková Marie | FPE | 1. místo | ||
3. místo | družszva | |||
Horáčková Johana | FPE | 3. místo | ||
3. místo | drušstva | |||
Slovák Jaroslav | FST | 2. místo | ||
2. místo | družstva | |||
Einsenreichová Michaela | FF | 2. místo | Družstva | |
Lukostřelba | Plzeň 9.9. 2022 | |||
Horáčková Marie | FPE | 1. místo | reflex. luk | |
2. místo | družstva | |||
Horáčková Johana | FPE | 3. místo | reflex. luk | |
2. místo | družtva | |||
Mužíková Klára | FAV | 2. místo | holý luk | |
Čechurová Markéta | FF | 3. místo | holý luk | |
Dobrý Jan | FEL | 1. místo | holý luk | |
Dragoun Jaroslav | FEL | 2. místo | holý luk | |
Straka Miloš | FEL | 3. místo | holý luk | |
Badminton - Evropské univerzitní hry |
Lodž Polsko 30.7. 2022 | |||
Král Jiří | FAV | 2.místo | dvouhra | |
Kickbox | 30.7. 2022 | |||
Marel Zdeněk | FST | 1.místo | kickbox | |
Sportovní střelba |
20.8. - 21.8. 2022 | |||
Schejbal Pavel | FEL | 1.místo | pistole 60 | |
Rampula Matěj | FAV | 2.místo | pistole 60 | |
2.místo | pistole 30+30 | |||
1.místo | rychlopistole | |||
Klailová Helena | FPE | 3.místo | pistole 60 | |
Thurnwaldová Sabina | FPE | 2.místo | puška 60 | |
Kokošková Daniela | FPE | 3.místo | puška 60 | |
Přívratský Jiří | FPR | 1.místo | malor.3x20 | |
Blažíčková Veronika | FZS | 1.místo | malor.3x20 | |
Bartoníčková Vlasta | FPE | 2.místo | malor.60 | |
Tenis | Příhoda Jan | FPR | 2.místo | dvouhra |
1.místo | čtyřhra | |||
Požární sport | 4.5. - 5.5. Ostrava | |||
Tůmová Lucie | FZS | 1.místo | útok | |
1.místo | 100 m | |||
3.místo | věž | |||
Kulhánková Kristýna | FF | 1.místo | útok | |
Kabourková Adéla | FPE | 1.místo | útok | |
Kadlecová Petra | FZS | 1.místo | útok | |
Svitáková Barbora | FZS | 1.místo | útok | |
Příbková Tereza | FPE | 1.místo | útok | |
Čechurová Aneta | FZS | 1.místo | útok | |
Kudláčková Aneta | FPE | 1.místo | útok | |
Kolář Jakub | FAV | 2.místo | útok | |
Krýsl Pavel | FEL | 2.místo | útok | |
Babka Martin | FPE | 2.místo | útok | |
Tůma Luboš | FEL | 2.místo | útok | |
Kubeš Ondřej | FST | 2.místo | útok | |
Kanta Petr | FST | 2.místo | útok | |
Křesťan Lukáš | FPE | 2.místo | útok | |
Sellner Ondřej | FPE | 2.místo | útok | |
Sportovní gymnastika |
19.5. Liberec | |||
Štíchová Natálie | FEK | 2.místo | družstva | |
3.místo | jednotlivci | |||
Štejnarová Alexandra | FPE | 2.místo | družstva | |
Kovaříková Eliška | FEK | 2.místo | družstva | |
Balcarová Eliška | FEK | 2.místo | družstva | |
Pohybové skladby | Štejnarová Alexandra | FPE | 3.místo | družstva |
Sýkorová Adéla | FPE | 3.místo | družstva | |
Motyková Tereza | FPE | 3.místo | družstva | |
Hegerová Markéta | FPE | 3.místo | družstva | |
Síbalová Eliška | FPE | 3.místo | družstva | |
Pavlíčková Nicole | FPE | 3.místo | družstva | |
Muknšnábl Filip | FPE | 3.místo | družstva | |
Zápotocká Kateřina | FPE | 3.místo | družstva | |
Kukla Martin | FPE | 3.místo | družstva | |
Babničová Veronika | FPE | 3.místo | družstva | |
Moderní gymnastika | Koubová Eva | FDULS | 1.místo | jednotlivci |
Beach volejbal |
30.5. - 31.5. Brno | |||
Skopová Alžběta | FZS | 1.místo | mixy | |
Badminton | 16.11. - 18.11. 2022 Plzeň | |||
Král Jiří | FAV | 1.místo | dvouhra | |
Král Jiří | FAV | 1.místo | smíšená čtyřhra |