Přejít k obsahu

3. týden

3. týden letošního vytrvalce je za námi. V tomto týdnu byla možnost získat extra body za nejlepší výkony. Jako v loňském roce bylo k vidění zdolání velkých vzdáleností.

V kategorii chůze a běh jednoznačně zvítězila Fakulta zdravotnických studií, druhé místo obsadila Fakulta ekonomická a na bronzové pozici se umístila Fakulta strojní.

I v jízdě na kole/ koloběžce/ bruslích vládla ve třetím týdnu FZS. Strojaři si dojeli pro druhé místo. Třetí místo uhájila @fav.zcu Fakulta aplikovaných věd před Fakultou elektrotechnickou @fel_zcu .

Všechny extra body zapsala FZS!
V chůzi a běhu předvedla nejlepší výkon Alena Lochmanová s výkonem 99,4 km. Celkový nejvyšší počet zaznamenal Adam Krejčí - 165,14 km.
Tomáš Trávníček získal extra body i v jízdě na kole. Nejlepším výkonem (212,1 km) i celkovým počtem najetých kilometrů (313,03).

FZS tak zapisuje 6 bodů do celkového hodnocení navíc!

Průběžné pořadí po 3. týdnu je následující - Fakulta zdravotnických studií @fzszcu , Fakulta strojní @fstzcu , Fakulta ekonomická @fek.zcu .

Aby byl další týden ještě zajímavější, jsou vypsané EXTRA BODY za největší převýšení v dané disciplíně.
Kritéria získání extra bodů jsou: chůze - počítáno až při převýšení 1000 m;
kolo - počítáno až při převýšení 1500 m.