Přejít k obsahu

Výsledky sportovců ZČU na ČAH 2017 V Praze

 Sport Student Fakulta Umístění
LUKOSTŘELBA
Cimická Jana FZS  1. místo
Řezáčová Karolína FPE  3. místo
Boudová Tereza FZS  4. místo
  Cimická Jana FZS  1. místo - družstva
  Boudová  Tereza FZS  
       
HOROLEZENÍ
Binter Tomáš FUD 2. místo
  Pelíšek Václav FAV 5. místo
       
FOTBAL - MUŽI     1. místo
       
FLORBAL - ŽENY     5. místo
       
VOLEJBAL ŽENY     4. místo
       
FUTSAL - MUŽI     3. místo
       
 PLAVÁNÍ
 50 m prsa
Bischof Roman 1. místo
  Šimáček Martin 2. místo
 100 m Polohový závod muži
Šimáček Martin 3. místo
 100 m Prsa ženy
Nová Nicole 3. místo
 100 m Prsa muži
Bischof Roman 1. místo
 100 m Volný způsob ženy
Laudová Petra 1. místo
 100 m Volný způsob muži
Šimáček Martin 1. místo
 200 m Polohový závod
Laudová Petra 1. místo
 4x50 Volný způsob ženy
Nová Nicole 1. místo
  Laudová Petra
  Šarláková Šarlota
  Pittrová Kateřina  
 4x50 Polohový závod mix
Laudová Petra   1. místo
Nová Nicole
Bischop Roman
Šimáček Martin
       
 KARATE
Šála Bohuslav FPE 3. místo - kumite 75 kg
Šála Bohuslav FPE 1. místo - kata týmy
Krych Jiří FEL 1. místo - kumite 84 kg
Krych Jiří FEL 3. místo - kumite BRV
       
 HÁZENÁ - MUŽI     3. místo
       
 HÁZENÁ - ŽENY     2. místo
       
BADMINTON
  Kolářová Lucie FEK 2. místo
Louda Jiří FAV 2. místo
čtyřhra Voráč, Louda FAV 3. místo
čtyřhra mix Voráč Koldová(UJEP) FAV 2. místo
 ATLETIKA      
 100 m  Maruštík Daniel  FST  2. místo
 200 m  Maruštík Daniel  FST  2. místo
 4 x 100 m  Maruštík Daniel  FST  2. místo
   Tůma Luboš  FEL  
 Bluďovský  Miroslav  FEK
 Gregor Jiří  FAV
 4 x 400 m  Maruštík Daniel  FST  2. místo
   Bluďovský Miroslav  FEK  
   Bohman  David  FAV  
   Gregor  Jiří  FAV  
 4 x 400 m  Koželuh Vojtěch  FST  3. místo
   Tůma Luboš  FEL  
   Veselý Radek  FST  
   Váchal   Ondřej  FEK  
 Překážky 400 m  Tůma Luboš  FEL  3. místo
 4 x 100 m  Meczlová  Veronika  FPE  1. místo
   Petržílková  Tereza  FPE  
   Benešová Denisa  FAV  
   Klailová Kateřina  FEK  
 4 x 400 m  Meczlová Veronika  FPE  
   Petržílková Tereza  FPE  
   Benešová Denisa  FAV  
   Hrochová Tereza  FPR  
 1500 m  Hrochová Tereza  FPR  1. místo
 3000 m  Hrochová Tereza  FPR  1. místo
 oštěp  Klailová Kateřina  FEK  1. místo
 koule  Klailová Kateřina  FEK  2. místo

 

Patička